Kretingos g. Klaipėda

Objekto tipas Butas
Sandorio tipas Pardavimui
Kambarių sk. 2
Plotas m2 44
Aukštas 5
Aukštų sk. 5
Pastato tipas Mūrinis
Šildymas
  • Centrinis
Kaina €/m2 1250
Skelbimo ID 2029
Kaina55 000 €

Parduodamas 2- jų kambarių kapitaliai renovuotas butas su rūsiu. Visame bute pakeistos grindys - sudėta vata 30mm ir išbetonuota, gauta gera šiluminė ir garso varža. Grindų danga - laminatas.  Bute išvedžiota nauja elektros instaliacija pagal perplanavimą ir pajungta į el.apskaitos dėžę laiptinėje, sudėti nauji saugikliai-automatai, kurie atitinkamai padalinti pagal galingumą. Pakeista santechnika - nauji presuojami variniai vamzdžiai, sudėti nauji radiatoriai. Radiatoriams padarytas projektas su savivaldybės leidimu.

 Laukinės buto sienos dengtos gipso ir poliuretano plokšte Therma TW56 Anselmi, vidinės sienos dengtos gipsu, glaistyta ir dažyta. Lubos visame bute šiltintos vata ir sumontuotos gipso plokštės.

 Virtuvėje ir vonioje sudėti kokybiški maišytuvai Franke ir Grohe. Bute naujas virtuvinis, su įmontuota indaplove, orkaite. Sumontuoti šviestuvai, butas pilnai paruoštas gyvenimui.

Butui įrengti samdytos įmonės, o darbai prižiūrėti (yra darbus įrodančios fotografijos).

Butas strategiškai patogioje vietoje, šalia Klaipėdos universitetas, Žemynos gimnazija, vidurinė mokykla, už 200 metrų vaikų darželis Obelėlė, PC " Studlendas", dviračių kelias iki jūros, šalia miesto parkas. Puikus susisiekimas pėsčiųjų tiltu su centru-senamiesčiu.

Butas buvo įrengiamas sau, todėl žiūrėjome į darbus atsakingai.

Papildoma informacija apie skelbimą:
Metai: 1965
Įrengimas: įrengtas