Apartamentai Pervalkoje

  • APRAŠYMAS
  • ŽEMĖLAPIS
  • SUSISIEKITE

Prabangiai atsinaujinusioje Pervalkos gyvenvietėje baigiamas statyti modernus keturių poilsio pastatų projektas. Aptverta privati teritorija, vietos automobiliams visiems apartamentams. 

Pastatai statomi iš kokybiškų natūralių medžiagų (mediniai langai, mediniai fasadai), naudojami ekonomiški inovatyvūs šildymo/vėsinimo sprendimai, valdomi nuotoliniu būdu. 

Apartamentai su pilna apdaila kurta profesionalaus dizainerio. 

Pirmas aukštas turi terasas, antras - balkonus, mansardinis - erdvias lodžijas. 

Apartamentai mansardoje aukštomis lubomis, realus naudojamas plotas ženkliai didesnis nei nurodytas, dideli stoglangiai sumontuoti patogiame aukštyje, vaizdas pro juos matomas taip pat gerai kaip ir pro standartinius langus. Didžiausias mansardos privalumas - erdvi lodžija jaukiems pasisėdėjimams su šeima ar draugais.

PAMATAI

Poliniai pamatai ir monolitinis gelžbetonio rostverkas, apšiltintas poliesteriniu putplasčiu.

SIENOS

Silikatinių blokelių ir silikatinių plytų mūras apšiltintas poliesteriniu putplasčiu Neopor.

PERDANGOS

Gelžbetonio plokštės ir gelžbetonio monolitas.

FASADO APDAILA

Sibiro eglės medienos dailylentės dengtos geležies oksidu (neblunka, nereikalauja papildomos priežiūros, nereikia perdažyti).

LAUKO TERASOS

Geležies oksidu dengtos terasinės lentos.

BALKONAI

Gelžbetonio monolito su Isocorb apšiltintomis tvirtinimo detalėmis, metaliniais tutėklais.

STOGAS

Šlaitinis, konstrukcija medinė, apšiltinta akmens vata, dengtas molio čerpėmis Datura Rustic.

STOGLANGIAI

Velux, mediniai rėmai, pagerinta garso izoliacija (35 dB), apverčiami 180 laipsnių kampu, integruota orlaidė, dulkių ir vabzdžių filtras, 2 -jų kamerų laminuoto stiklo paketas, nuo skersvėjo apsauganti tarpinė.

LANGAI

Rėmas klijuotos medienos, dažytas iš lauko ir vidaus juoda spalva (RAL 9005), sandarinimo kontūrai ir distanciniai rėmeliai juodos spalvos, vokiški GS1 saugumo klasės apkaustai Siegenia-Aubi titan. Stiklo paketai dvikameriai (k 0,58 W/m2) su selektyviniais stiklais. Rakinamų balkonų durys su išplatinta varčia, žemu Weser slenksčiu.

ŠILDYMAS IR VĖSINIMAS

Patalpos šildomos šilumos siurblių Panasinic Aquarea pagalba, panaudojant aplinkos šilumą. Kiekviename korpuse įrengiama katilinė, iš kurios centralizuotai ruošiamas termofikatas tiekiamas į butų lubose sumontuotas aktyvias plokštes, šilumą perduodančias į patalpas. Katilinėse taip pat šilumos siurblių pagalba centralizuotai ruošiamas karštas vanduo san. mazgams ir virtuvėms. Šilumos ir vandens apskaita atskira kiekvienam butui. Ta pati šilumos siurblių sistema vasaros metu tiekia atvėsintą termofikatą į aktyvias lubų plokštes, tokiu būdu atvėsindama patalpas iki komfortiškos temperatūros. Temperatūra patalpose automatiškai arba pagal gyventojo nustatymus reguliuojama pagal kambariuose įrengtus temperatūros ir drėgmės daviklius valdymo blokų pagalba. Norimą temperatūrą nustatyti galima ir distanciniu būdu išmanaus telefono pagalba. Taip pat automatiniu būdu patalpose reguliuojamas ir drėgnumas. Perteklinė drėgmė pašalinama įrengtų drėgmės rinktuvų pagalba.

APLINKA

Poilsio patalpų komplekso teritorija sutvarkoma įrengiant automobilių stovėjimo aikšteles, pėsčiųjų takelius, apšvietimą, apželdinimą, dekoratyvias tvoreles.

VIDAUS APDAILA

SIENOS kambariuose glaistytos ir dažytos dažais.

Voniose plytelės 1 kv. m kaina 40 eur.

LUBOS

Pakabinamos lubos iš aktyvių (šildančių/vėsinančių) ir pasyvių gipso plokščių, glaistytos ir dažytos dažais.

GRINDYS

Kambariuose parketlentės trijų sluoksnių, kaina 40 eur/kv.m.

SANTECHNIKA

Dušo kabinos iš skaidraus grūdinto stiklo su šlifuotomis ir poliruotomis briaunomis, impregnuotos hidrofobine danga nuo kalkių ir nešvarumų, durys stumdomos. 

DURYS

Vidaus durys medinės, kaina 500 eurų.

LAIPTINĖS

Laiptatakiai gelžbetonio monolito, dengti dekoratyvine betono mastika, metaliniai turėklai su medienos apdaila. Sienos glaistytos ir dažytos dažais.

 

Projekto rūšis Nauji projektai
Objekto tipas Daugiabučiai
Gyvenvientė Neringa
Gatvė Pervalkos g.
Plotas m2 24,89 - 59,72
Kambarių sk. 1 - 4
Aukštų sk. 3
Metai 2018
Projekto ID 65
Kaina: 80000 - 190000

Janina Menkutė

Mob. tel. +370 652 65606

Klauskite